je to tu pro mě...je mi jedno, jestli komentujete nebo sem lezete

Říjen 2011

nebrat vážně...pila sem

30. října 2011 v 2:23 moje zhýralá "duše"
tenhle článek neberte vážně, jsem přiopitá...nebo ho právě proto berte vážně? kdo to má vědět, stejně to nikdo nečte...
každopádně si sem jdu trošku utřídit myšlenky...přecejen, tady a taď, to co tu píšu, si můžu za pár hodim myslet zkresleně...(to budou zase kecy,jak tak koukám)

byla sem na takovým.."mejdan" je blbý slovo, ale nevim, jak to jinak nazvat...byla sem tam s mým ním...tím mým proradným, šíleným vlčím a podivnýněkrásným vlkem,,,bylo to super, byo tam pár jeho kámošů, celkem sranda...jenže...
jenže
.....jenže
...........jenže
................jenže
.....................jenže
..........................jenže
jenže my tam někdo hodně chyběl...někdo, u kterýho sem strašně moooooooc doufala, že tam bude...fuck, asi ze 55% sem se kvůli němu tak vyfikla...musím samolibě říst, že mi to možná i seklo, nwm...sere mě to, chybí mi a já nevim, co si mám o svejch dbilních pocitech myslet...tohle je fakt na h****o,,,proč to bolí? nemá právo mě to bolet, nemá smysl, aby mě to bolelo...

(pardon, že budu spostá, ale...)... zkurvený emoce...achjo...co já sem to vlastně za bestii....kdo mě vlastně zprostil rozumu, kdo mi bere myšlenky...a můžu toho 2. vlastně vůbec mít?

další zpráva od zoufalce

13. října 2011 v 19:20 moje zhýralá "duše"
nechápu se... musím se s tím vyrovnat...je to jistý...je to tak jasný jako nikdy před tím...prostě jsem mu lhostejná...jde mu psát a očividně mu jsem na obtíž....whatever

s těmito fakty už hold nic nenadělám, nejse někoho přinutit, aby mě miloval, aby mu s váma bylo co nejlíp... můžete se jenom snažit a tady to očividně nestačilo...(teda, alespoň od teď to nestačí)

udělala sem hold pitomost...která by se časem stejně stala...
nensáším se za ní...
(a je mi jedno, jestli to teď čteš, jestli se chechtáš nebo kroutíš očima nad pravopisem, obsahem...je mi jedno, jestli to u mě nebereš, ale u jinejch ti to příjde normální-ty víš,o kterých mluvim-...tvoje ignorace sice bolí, ale nějak to budu muset přežít)

Losing My Religion

5. října 2011 v 19:48 moje zhýralá "duše"

Consider this
The hint of the century
Consider this
The slip that brought me
To my knees failed
What if all these fantasies
Come flailing around
Now I've said too much
I thought that I heard you laughin...


připravená a určená k vyhození...

1. října 2011 v 23:40 moje zhýralá "duše"
cítím se, jako by mě zmačkal zevnitř... připravená a určená k vyhození...co to tu plácám?

počkat, tohle není plácání...tenhle pocit je pravej...neomylný, reálný a kéž by i takpřesný, jako silný...nevím, co z toho pocitu mám vyvozovat...ale pravděpodobně něco ve stylu:" nj, holka, bylo to pěkný, život sme si naplánovali společně, tak tě jdeme vyhodit, co?"...."vždyť víš, jak to chodí, snad sis nemyslela, že to tak bude nafurt, že s tebou budu po celý zbytek věčnosti šťastný"..."že jsem to říkal? tak to hups, ale na mě nekoukej"

mám pocit, jakoby můj život pomalu končil a ztrácel smysl...

Avenged Sevenfold -M.I.A. (Missing In Action)

1. října 2011 v 0:24 Avenged Sevenfold
úchvatná skladba...jedna z mých nejoblíbenějších....obzvlášť v téhle zmatené době